Historia zmian oprogramowania

Xymphony PX24UMX

Wersja Opis zmian
090708 Została zaimplementowana funkcja "fax pass-through" dla połączeń SIP.
Implementacja służy do transmisji faksów na bazie kodeków G.711 po wykryciu sygnału faksu (T.30). Po wykryciu jednego z dwóch sygnałów ANS(CED) lub CNG aktualnie używany kodek jest zmieniany na G.711. Kodek jest renegocjowany w re-INVITE.
Aby funkcja działała należy w parametrach ogólnych użytkownika SIP zaznaczyć pole Fax detection (T.30) oraz na liście dostępnych kodeków powinien znajdować się kodek G.711
090620 Drobne zmiany dotyczące BRA ISDN T0
090602 Szyfrowanie AES-256 dostępne dla połączeń realizowanych przez protokół xSIP. Jeżeli w centrali jest zainstalowana licencja na szyfrowanie to połączenia protokołem xSIP są szyfrowane automatycznie. Oprócz licencji muszą być spełnione jeszcze warunki:
- System operacyjny w centrali 090602 lub nowszy
- Oprogramowanie ITS821 w wersji 1.14 lub nowszej
- Xphone w wersji 1.14 lub nowszej
Jeżeli któryś z warunków nie jest spełniony połączenia są nawiązywane, ale nie są szyfrowane.
090524 Drobne modyfikacje dotyczące BRA ISDN T0
Dla połączeń kierowanych (routowanych) z portu linii miejskich analogowych do SIP tony DTMF są wykrywane na porcie analogowym i przesyłane jako zdarzenia RTP do strony SIP. Detekcja DTMF jest prowadzona przez pewien ograniczony czas, tylko na początku nawiązanego połączenia.

XPORT

Wersja Opis zmian
2.02 W Ustawieniach (Settings) jest dodany język polski.
2.00 Poprawka związana z download'em nagrań. W tej wersji nagrania są automatycznie konwertowane do formatu wav i indeksowane. Polecenie "Export to wav" nie będzie już dostępne w menu "Record".